Zajęcia bezpłatne

Język angielski

W naszym przedszkolu uczymy dzieci angielskiego poprzez zabawę. Dzięki profesjonalnym pomocom dydaktycznym nasze przedszkolaki przenoszą się w świat języka angielskiego. Uczą się poprzez zabawy ruchowe, karty pracy, czy też śpiewanie piosenek.

Rytmika

Dzieci podczas zajęć rozwijają swoje zdolności muzyczne, pamięć słuchową. Ważnym aspektem jest przygotowanie dziecka do występów publicznych, aby nie bało się występować przed większą grupą.

Nauczyciel prowadzący: Barbara Belina
Jestem studentką 4 roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na UMCS oraz studentką ostatniego semestru studiów licencjackich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie  zdałam z oceną bardzo dobrą egzmimy z języka angielskiego na poziomie B2. Ukończyłam sześcioletnią szkołę muzyczną I stopnia gry na fortepianie z kształceniem słuchu muzycznego. Swoje umiejętności pracy z dziećmi zdobyłam dzięki udziale w edukacyjno-badawczym projekcie ,,Przedsiębiorcze  Dzieciaki" w placówkach oświatowych, zajęciach animacyjno-muzycznych na półkoloniach  oraz  praktykom w licznych  placówkach przedszkolnych i szkolnych podczas studiów. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne, językowe i muzyczne podczas wolontariatu na Polskich Dniach Montessori. W pracy stawiam na metodę Montessori, zajęcia  sensoryczne,  naukę poprzez zabawe, gry dydaktyczne,  emocje i ruch, dzięki czemu zajęcia są efektywniesze a dzieci chętnie uczestniczą w ćwiczeniach jednocześnie świetnie się bawią oraz kształtują i rozwijają swoje kompetencje oraz umiejetności muzyczne oraz językowe.

Zajęcia z psychologiem

Nauczyciel prowadzący: Magdalena Szwed

Psycholog Pracując z dziećmi stawiam na indywidualność, do każdej osoby staram się podchodzić z empatią i wrażliwością. Staram się dążyć do rozwoju zawodowego, stałe aktualizuję wiedzę. Wspieram kreatywność dzieci, wprowadzam autorskie pomysły na zajęcia i warsztaty dla dzieci. Dbam, aby każde dziecko w naszym przedszkolu czuło się bezpiecznie. W przedszkolu prowadzę zajęcia terapeutyczne wspierające rozwój emocjonalny i społeczny. Jestem absolwentką Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ukończyłam również przygotowanie pedagogiczne. Aktualnie jestem związana z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie realizuję doktorat w dyscyplinie psychologii, w pracy naukowej zajmuję się psychologią społeczną i badaniami leksykalnymi.